Lastik yenileme işlemi, temel olarak eskiyen araç lastiğinin sırt kısmının kaplanarak eski işlevsel özelliklerinin tekrar kazandırılmasıdır.

14 kişilik Satış ve Saha Ekibimizle birlikte müşterilerimizin sahasında araç ve makine lastiklerinin düzenli olarak kontrollerini ve hurda analiz çalışmaları yapmaktayız. İş sonuçlarını müşterilerimizle paylaşarak, birlikte aldığımız aksiyonlar sonucunda toplam lastik maliyetlerini düşürmekteyiz.

REÇETELİ VE ÇEVREYE DUYARLI ÖZEL ÜRÜNLER

Goodyear Nextread, yeni lastik üretimi için gerekli ham petrolün yalnızca %30 nu kullanarak özel ve reçeteli, kaliteli kaplamalar üretir. Bu açıdan çevreye ciddi oranda katkı sağlamaktadır.

KALİTELİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM

Belirlenmiş standarlar çerçevesinde reçeteli ve özel Goodyear Nextread ürünlerini ECR-109 standartlarında üretmekte ve müşterilerimize yeni lastiğe eş değer yenileme ürünleri sunmaktayız.

YAKIT TASARRUFLU ÜRÜNLER

Yakıt, kamyon endüstrisindeki en büyük giderlerden biridir. Bu nedenle Goodyear, yakıt verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir lastik ailesi sunar. SmartWay Onaylı Goodyear Fuel Max Lastiklerinin filonuzun yakıt verimliliğini artırmasına ve işletme maliyetlerini düşürmesine yardımcı olur.